LeanON - firma szkoleniowa specjalizująca się w organizacji szkoleń i warsztatów z zakresu metodologii LEAN. Swoją ofertę kieruje zarówno do firm jak i osób prywatnych w tym studentów, dla których przygotowała dedykowaną serię szkoleń "LEAN - pierwsze starcie".

Wkrocz na ścieżkę ciągłego doskonalenia, rozwijaj siebie i swój biznes - włącz poprawę !
Zdaj się na moją pomoc, zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności - zacznij osiągać lepsze rezultaty w pracy i codziennym życiu.
Zapraszam
Tomasz Płuciennik - trener, konsultant, właściciel LeanON

Współpraca / Klienci


80+
przeszkolonych osób

8
zrealizowanych szkoleń/warsztatów

95%
średnia ocena realizacji

Statystyka prowadzona od kwietnia 2020 

Opinie

" Świetne szkolenie dzięki któremu otrzymaliśmy ogrom wiedzy, wiele wartościowych porad oraz poznaliśmy wszystkie przydatne narzędzia. Dowiedzieliśmy się w jakim miejscu jesteśmy i w jakim kierunku powinniśmy zmierzać. Dziękujemy i pozdrawiamy!!! Załoga SCPL "

Paweł Tomaszewski (Kvadrat SoftCells sp. z o.o.) 

" Polecam szkolenia z LeanOn Tomasz Płuciennik! Profesjonalny trener, duża dawka wiedzy przekazana w bardzo przystępny sposób. Dużo praktyki i inspiracji! "
Justyna Trojanowska (Organizacja i Zarządzanie Produkcją, Studia Podyplomowe)

" Miałam okazję uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez Tomka - potwierdzam że Tomek jest ekspertem w tematyce Lean. Leanon to doskonałe przygotowanie merytoryczne połączone z szerokim wachlarzem doświadczeń. Ponadto na wykładach prowadzonych przez Tomka nie można się nudzić - ćwiczenia na kreatywność to jego specjalność.  "

Anna Z. (Studentka, Studia Podyplomowe)

"Zadowolony klient to najlepsza strategia biznesowa ze wszystkich" 
Michael LeBoeuf